Medarbetare

Elisabeth Edling

Godkänd Revisor

  • elisabeth.edling@edlings.se

  • 070-360 83 09

Joakim Lindblad

Auktoriserad Revisor

  • joakim.Lindblad@edlings.se
  • 076-103 94 24

Lars Karlsson

Auktoriserad Revisor

  • lars.karlsson@edlings.se

  • 070-557 85 35

Kristina Sundell

Client Service Coordinator

  • kristina.sundell@edlings.se

  • 0650-155 35

Maria Thimper Fredin

Revisorsassistent

  • maria.thimper@edlings.se

  • 0650-579433

Felicia Pärlefalk

Redovisningskonsult

  • felicia.parlefalk@edlings.se

  • 0650-579434

Josephine Johansson

Redovisningskonsult

  • josephine.johansson@edlings.se

  • 0650-579432

Magnus Eriksson

Redovisningskonsult

  • magnus.eriksson@edlings.se

  • 0650-579430

Sara Hjelm

Redovisningskonsult

  • sara.hjelm@edlings.se

  • 0650-579431

Kontakta oss

Vi vänder oss till dig som äger eller är delägare i ett företag. Vi tycker att det är spännande att få vara med på din resa från nystartad till etablerad. Vi erbjuder dig bland annat hjälp med revision och redovisning, samt rådgivning inom bl. a. skatt och företagsöverlåtelser. Kontakta gärna oss för att se vad vi kan hjälpa dig med.